Copyright Inter-Komis S.C.

NASZE ARTYKULY
CZYNNE
CODZIENNIE
od 10:00 do 19:00
NAJWIĘKSZY
KOMIS Przemysłowy
w EUROPIE

U nas kupisz na RATY

Tu sprawdzisz
czy sprzedane
Piękna Niepowtarzalna Karoca
Galerie
Możliwe negocjacje cenowe!!! Nawet do 50% !!!
Płatność : gotówką, kartą lub przelewem (przelew powyżej 1000 PLN)
Wydzierżawimy Halę o pow. 2500 m2
Inversion - Ekskluzywny sklep internetowy

W największym w Europie komisie przemysłowym, w Siemianowicach Śląskich można kupić lub sprzedać niemal wszystko. Powierzchnia wystawowa jest tutaj naprawdę imponująca. Tak dużego komisu artykułów przemysłowych trudno byłoby szukać w całej Europie. Klienci mogą wybierać wśród prawie 80 tys. pozycji towarowych (a w jednej pozycji handlowej może być nawet kilkaset produktów). Niemal co dnia przyjmuje się ok. 200 nowych towarów, a 180 znajduje nabywców. Rotacja towarów jest więc dość szybka i sprawna.

Codziennie właściciela zmienia kilkaset przedmiotów, od małych filiżanek czy miniaturowych obrazków po wielkie szafy gdańskie lub komplety wypoczynkowe, maszyny i urządzenia. Niektórzy klienci wręcz polują na rzadkie i okazjonalne dostawy. Stali bywalcy wiedzą, że atuty Inter-Komisu to wszechstronność oferty towarowej. Jak w tali kart. Najlepiej, gdy ma się w ręku wszystkie asy.

Przyjeżdżają tu klienci z całego kraju, od Szczecina po Przemyśl, by wybrać jakiś upatrzony w Inter-Komisie towar i zawieźć go na drugi kraniec Polski, bez względu na koszty transportu. O wielkości komisu może świadczyć fakt, że niektórzy klienci poświęcają cały dzień by przejrzeć wystawione tu towary.

To najdobitniej potwierdza, że pomysł jego stworzenia był strzałem w dziesiątkę. W dzisiejszych, trudnych czasach oraz gospodarczej niepewności okazuje się, że kompleksowy komis to najbardziej przyjazne gospodarczo przedsięwzięcie. Umożliwia bowiem odzyskanie przynajmniej części środków tym, którzy zmuszeni są zamknąć firmę. W
Inter-Komisie klient odzyskuje maksymalne środki za towar z uwzględnieniem jego wartości rynkowej. Pomaga także za niewygórowaną cenę kupić sprzęt oraz wyposażenie biur, sklepów i magazynów, tym którzy działalność gospodarczą dopiero rozpoczynają. Interesująca jest także ofarta, na urządzenie i zagospodarowanie przestrzeni ogrodowej (np. sanie, powozy itp.).

Inter-Komis Przemysłowy posiada duży wybór telewizorów, kamer cyfroywch, sprzętu wideo i AGD oraz magnetowidów. A wszystko można kupić na bardzo dogodnych warunkach. Na ogół jest to połowa ceny sklepowej, nawet w przypadku nowego sprzętu z tegorocznej produkcji. Przed przyjęciem towaru sprawdza się sprawność techniczna sprzętu. Dobrze sprzedaje się sprzęt audio oraz estradowy, także kolumny i wieże.

Inter-Komis jest przygotowany na przyjęcie końcówek serii produkcyjnych i handlowych w dużych stokach (od kilkuset do kilku tysięcy produktów), przeznaczonych do wyprzedaży. Często pomaga także handlowcom i producentom w wyprzedaży dużych partii towarowych. Sporo tu także sprzętu gastronomicznego i wyposażenie sklepów, urządzenia do piekarń, stolarni i innych warsztatów rzemieślniczych.

Jednym z ciekawszych działów Inter-Komisu jest zbór mebli i wyposażenia wnętrz. W sprzedaży znajdują się tu meble, rzeźby, obrazy, ceramika, szkło i inne przedmioty użytkowe o różnej wartości artystycznej. Jest ich tutaj tyle, że już wystarczyło na urządzenie i wyposażenie kilkudziesięciu stylowych restauracji i kawiarni. I to nie tylko w Polsce. Tak więc jest w czym wybierać: oryginalne szafy, kredensy, serwantki, sekretery i sekretarzyki, biurka, komody, stoły, krzesła i fotele, to tylko niektóre pozycje z bogatej pozycji Inter-Komisu. Kolekcjonerzy mogą tu znaleźć prawdziwe rarytasy meblowe.

W Inter-Komisie znajduje się także duży wybór sprzętu i akcesorii, a nawet ubrań sportowych. Dlatego także miłośnicy sportu wybiorą tutaj coś dla siebie.